ספרי עליית הגג | ארבעה עכברים במערב הפרוע - ג’רונימו סטילטוןקטלוג הספרים
כותרים
מחברים
אבולוציה
אכסדרה
אנשים
ביוגרפיות
ביולוגיה
בריאות
ג'רונימו סטילטון
הארי פוטר
היסטוריה
יהדות
ילדים
כלכלה
מדע
מחזות
מנורת קריאה
מקור
מתח
מתמטיקה
נגד הרוח
נוער
ספורט
ספרות יפה
עיון
פוליטיקה
פילוסופיה
פילוסופיה ומדע
פיסיקה
פסיכולוגיה
צבא
קלסיקה
שואה
שירה
תורת המשחקים
תיבת פנדורין
תרגום
מועדון ספרי עליית הגג

הצטרפו לרשימת הדיוור של מועדון ספרי עליית הגג וקבלו עדכונים במייל

"ושוב הופכת להרת-גורל השאלה כיצד לנצל את יכולתה של הכלכלה. כלכלת השפל שבה."

כלכלה בימי משבר
חשוב לנו לדעת
facebook icon שלח חוות דעת
קטלוג
ארבעה עכברים במערב הפרוע
ארבעה עכברים במערב הפרוע

תעודת זהות

תרגום מאיטלקית: דן אנג’לו מוג’ה
עיצוב עטיפה: סטודיו פיני חמו
דאנאקוד:3623751
תאריך הוצאה: 2008 / 9
פורמט: 13.5x21 ס"מ
כריכה: קשה
מספר עמודים: 127
מחיר: 68 ש"ח

ארבעה עכברים במערב הפרוע

ג’רונימו סטילטון

" מה אני עושה כאן, במערב הפרוע, עם אחותי טאה, דודני מלכודני, והאחיין שלי בנג'מין? מה אני עושה כאן בבגדי  קאובוי ברחובות המאובקים של קקטוס סיטי? אבל הכי חשוב: מה אני עושה כאן על גב של שור זועם?

נדמה לי כאילו אני חי בחלום..." 


מי הוא ג'רונימו סטילטון? 

אני בכבודי ובעצמי! אני טיפוס, כלומר עכבר, די מפוזר, עם הראש בעננים... אני עורך עיתון, אבל יותר מכל אני אוהב לכתוב. כאן בעכבריה, אי העכברים, מתרחשים הסיפורים שלי: סיפורים משעשעים, מוזרים, מוגזמים, מופרכים, אבל בעיקר סיפורים מצחיקים... הרפתקאות שקרו באמת. מילה של סטילטון, של ג'רונימו סטילטון, לא מאמינים? 

אלה סיפורים מצחיקים, מתוקים יותר ממעדן חלב, טעימים יותר מגבינה מעושנת, ומתובלים יותר משומית מפולפלת... סיפורים עם שפם אמיתי, מילה של ג’רונימו סטילטון.

ג’רונימו סטילטון הוא מו"ל מחוספס, כנראה בן ארבעים, שרוצה בעיקר לחיות חיים שקטים אך איכשהו מוצא עצמו מעורב שוב ושוב בהרפתקאות ש"נדבקות" אליו. הוא לא לבד בסיפור. אל אחותו טֶאָה, בן דודו מלכּוֹדָני ואחיינו האהוב בנג’מין מצטרפות שלל דמויות צבעוניות ומיוחדות. בספרים שלו ג’רונימו תמיד יוצא להציל מישהו או משהו והוא עושה זאת בלהט ובחן.

הספר החמישי בסידרת ספרי גֶ’רוֹנימוֹ סְטילְטוֹן מעניק חוויה מרגשת המוגשת לקוראים הצעירים בגילם והצעירים ברוחם! 

הפעם לובש ג’רונימו בגדי קאובוי ומסתבך בעלילות מסעירות ברחובות קקטוס סיטי כשאיתו, כרגיל, מלכּוֹדָני, טֶאָה ובנג’מין. הם נתקלים בשלל טיפוסים צבעוניים, חלקם מפחידים וחלקם מתגלים כנותני עצה טובה. כמו בכל ספרי ג’רונימו סטילטוֹן, הסיפור הוא רק תירוץ לסטיות מהעלילה, ובספר הנפלא החדש משולב מידע רב על המערב הפרוע, מילון המערב הפרוע, הכל על סוסים, וסיפור כיבושו של המערב הפרוע. 

אַרְבָּעָה עַכְבָּרִים בַּמַעֲרב הַפָּרוּעַ הוא ספר מלא תזזית, שמח ומאיר עיניים. מי שעדיין לא התוודע לג’רונימו והרפתקאותיו ימצא בספר החדש עולם עשיר ומהנה של מילים שהמשמעות שלהן באה לידי ביטוי בגרפיקה מדויקת ויוצאת דופן. כמו בספרים האחרים, דני (דן אנג’לו) מוג’ה עושה פלאים בשפה העברית-עכברית. 


ביקורות

"הגרפיקה המושקעת בטקסט המודפס הופכת את הקריאה להרפתקה חזותית תזזיתית... העולם הסיפורי המצויר מאפשר לקוראים להתכרבל בתוכו ולהרגיש שהם משתייכים למועדון-על יוקרתי."


נירה לוין, דפדף

קריאה נוספת

הארי פוטר ואבן החכמים
ההרפתקאות המפתיעות של הברון מינכהאוזן
כתב-היד המסתורי של נוסטרכברוס