ספרי עליית הגג | כתב-היד המסתורי של נוסטרכברוס - ג’רונימו סטילטוןקטלוג הספרים
כותרים
מחברים
אבולוציה
אכסדרה
אנשים
ביוגרפיות
ביולוגיה
בריאות
ג'רונימו סטילטון
הארי פוטר
היסטוריה
יהדות
ילדים
כלכלה
מדע
מחזות
מנורת קריאה
מקור
מתח
מתמטיקה
נגד הרוח
נוער
ספורט
ספרות יפה
עיון
פוליטיקה
פילוסופיה
פילוסופיה ומדע
פיסיקה
פסיכולוגיה
צבא
קלסיקה
שואה
שירה
תורת המשחקים
תיבת פנדורין
תרגום
מועדון ספרי עליית הגג

הצטרפו לרשימת הדיוור של מועדון ספרי עליית הגג וקבלו עדכונים במייל

"שנת הלילה היתה טרופה. מכל הלילות הרבים שלנתי בנורבגיה בחודשים הבאים, זה היה הלילה היחיד שבו נדדה שנתי, כנראה בגלל השילוב המקפיא של ינואר סקנדינבי וההתרגשות שלקראת הפגישה הראשונה."

ערוץ חשאי
חשוב לנו לדעת
facebook icon שלח חוות דעת
קטלוג
כתב-היד המסתורי של נוסטרכברוס
כתב-היד המסתורי של נוסטרכברוס

תעודת זהות

תרגום מאיטלקית: דן אנג’לו מוג’ה
עיצוב עטיפה: סטודיו פיני חמו
תאריך הוצאה: 2010 / 7
פורמט: 13.5x21 ס"מ
כריכה: קשה
מספר עמודים: 120
מחיר: 78 ש"ח

כתב-היד המסתורי של נוסטרכברוס

ג’רונימו סטילטון

נוסטרכברוס חזה את הכל, אפילו את התאריך של קץ העולם! אני רציתי לפרסם את כתב-היד, אבל בפרנקפורט, במהלך יריד הספרים הגדול, התרחש משהוא נורא ואיום..."מי הוא ג'רונימו סטילטון? 

אני בכבודי ובעצמי! אני טיפוס, כלומר עכבר, די מפוזר, עם הראש בעננים... אני עורך עיתון, אבל יותר מכל אני אוהב לכתוב. כאן בעכבריה, אי העכברים, מתרחשים הסיפורים שלי: סיפורים משעשעים, מוזרים, מוגזמים, מופרכים, אבל בעיקר סיפורים מצחיקים... הרפתקאות שקרו באמת. מילה של סטילטון, של ג'רונימו סטילטון, לא מאמינים? 

אלה סיפורים מצחיקים, מתוקים יותר ממעדן חלב, טעימים יותר מגבינה מעושנת, ומתובלים יותר משומית מפולפלת... סיפורים עם שפם אמיתי, מילה של ג’רונימו סטילטון.

ג’רונימו סטילטון הוא מו"ל מחוספס, כנראה בן ארבעים, שרוצה בעיקר לחיות חיים שקטים אך איכשהו מוצא עצמו מעורב שוב ושוב בהרפתקאות ש"נדבקות" אליו. הוא לא לבד בסיפור. אל אחותו טֶאָה, בן דודו מלכּוֹדָני ואחיינו האהוב בנג’מין מצטרפות שלל דמויות צבעוניות ומיוחדות. בספרים שלו ג’רונימו תמיד יוצא להציל מישהו או משהו והוא עושה זאת בלהט ובחן.

ביקורות

"עונג עצום...סדרת ספרים כה מרתקת, משעשעת ואיכותית שיתכן מאד שתרצו להתכרבל איתה גם אחרי שהילד יירדם...חבל שלא היו כאלה עכברים כשהייתי קטנה. אבל טוב שיש עכשיו, ועוד בעברית ובתרגום כה מצויין "


אריאנה מלמד, YNET

"הגרפיקה המושקעת בטקסט המודפס הופכת את הקריאה להרפתקה חזותית תזזיתית...העולם הסיפורי המצוייר במאפשר לקרואים להתכרבל בתוכו ולהרגיש שהם משתייכים למועדון-על יוקרתי..."


נירה לוין,דףדף

"תרגום מקסים של דני מוג’ה ומשחקי טיפוגרפיה צבעוניים"


גליה אלוני-דגן, NRG

"ההרפתקה כתובה בחן ובהומור... ומתקדמת בצורה מהנה... "


רותה קופפר, הארץ

"סטילטון, ללא ספק מתאים גם למבוגרים. אחרי הכל הוא עוסק באופן אירוני, משעשע וצבעוני בעולמם של המבוגרים. לא רק התרגום נפלא אלא גם עבודת הגרפיקאי מרתקת: המילים בספר הזה מדברות, קופצות, מצוירות והן בדיוק כמו בדיקת פוליגרף שמעידה על מצבן של הדמויות. "


מיה סלע, ידיעות תקשורת

קריאה נוספת

קווידיץ' בראי הדורות
ארבעה עכברים במערב הפרוע
מסתורי האוצר הנעלם
מסתורי עין האיזמרגד