אסף גברון | ספרי עליית הגגקטלוג הספרים
כותרים
מחברים
אבולוציה
אכסדרה
אנשים
ביוגרפיות
ביולוגיה
בריאות
ג'רונימו סטילטון
הארי פוטר
היסטוריה
יהדות
ילדים
כלכלה
מדע
מחזות
מנורת קריאה
מקור
מתח
מתמטיקה
נגד הרוח
נוער
ספורט
ספרות יפה
עיון
פוליטיקה
פילוסופיה
פילוסופיה ומדע
פיסיקה
פסיכולוגיה
צבא
קלסיקה
שואה
שירה
תורת המשחקים
תיבת פנדורין
תרגום
מועדון ספרי עליית הגג

הצטרפו לרשימת הדיוור של מועדון ספרי עליית הגג וקבלו עדכונים במייל

"המחברים הפלסטינים והישראלים כתבו על הבית שלהם. כולם כאחד חזרו הביתה, דבר שבקושי העזנו לקווֹת, גדושים לבלי הכיל בַּחיוּניוּת של הדברים שראו, ובצורך להַעֲרוֹת אותם למילים, לשתף אנשים אחרים בסיפור."

חמישים
חשוב לנו לדעת
facebook icon שלח חוות דעת
קטלוג
מחברים
אסף גברון
 id=

אסף גברון

אסף גברון הוא סופר, מתרגם, יוצר מוזיקלי ולדעבר עיתונאי ואיש הייטק. 

אסף גברון פרסם ארבעה רומנים (אייס, מובינג, תנין פיגוע והידרומניה), קובץ סיפורים קצרים (מין בבית העלמין) וקובץ ביקורות פלאפל ואוכל מהיר בירושלים (אוכל בעמידה).
ספריו תורגמו לשפות רבות, ביניהן אנגלית, גרמנית, צרפתית ואיטלקית. סיפור קצר שלו הומחז בתיאטרון הבימה, ושלושה מספריו נמכרו לעיבוד קולנועי.
בין הפרסים בהם זכה: פרס ראש ממשלה לסופרים עבריים תשע"א, מלגת DAAD לשהות של שנה בברלין, גרמניה, ב-2010, פרס "ספר העיר" בקלן, גרמניה, על הרומן תנין פיגוע ב-2012, ופרס "קורייר אינטרנשיונל" בצרפת על הרומן תנין פיגוע ב-2012.

כמתרגם מאנגלית לעברית, תרגם כעשרים ספרים, ביניהם "תשעה סיפורים" של ג'יי.די. סלינג'ר, "מה מעיק על פורטנוי" של פיליפ רות', וספריו של ג'ונתן ספרן פויר.

בין עיסוקיו האחרים: כתיבת טורי דעה בעיתונות הגרמנית, כתיבת משחק המחשב Peacemaker, קפטן נבחרת הסופרים והמשוררים של ישראל בכדורגל, וחבר בהרכב הפופ הפה והטלפיים. בעבר היה עתונאי במקומון הירושלמי כל העיר ובעיתונות הארצית, ומנהל קריאייטיב בחברת הסטארט-אפ ואליס.

גברון נולד בערד ב-1968 לעולים מאנגליה ועבר את רוב ילדותו במוצא עלית, ליד ירושלים. הוא חי עשר שנים בלונדון, אנגליה, שנה בונקובר, קנדה ושנה בברלין, גרמניה, וכעת מתגורר בתל אביב עם משפחתו.

אתר המחבר

http://assafgavron.com/?lang=he

ספרי המחבר

הגבעה

אסף גברון

  מה כבר ביקש עתניאל עסיס? לגדל קצת רוקט ועגבניות שרי לסלט של אשתו רחל, לחלוב את העז? הוא מצא גבעה עם שדה קטן. והעלה...

שמונה עשרה מלקות

אסף גברון

שרשרת מיתות והיעלמויות תמוהות בהרצליה בת ימינו, פרשיות עבר והווה של פיתוי, סחיטה ונקם, ויותר מכול, לב אדום פועם אהבה,...