ספרי עליית הגג | 52 פיתויים - בטי הרברטקטלוג הספרים
כותרים
מחברים
אבולוציה
אכסדרה
אנשים
ביוגרפיות
ביולוגיה
בריאות
ג'רונימו סטילטון
הארי פוטר
היסטוריה
יהדות
ילדים
כלכלה
מדע
מחזות
מנורת קריאה
מקור
מתח
מתמטיקה
נגד הרוח
נוער
ספורט
ספרות יפה
עיון
פוליטיקה
פילוסופיה
פילוסופיה ומדע
פיסיקה
פסיכולוגיה
צבא
קלסיקה
שואה
שירה
תורת המשחקים
תיבת פנדורין
תרגום
מועדון ספרי עליית הגג

הצטרפו לרשימת הדיוור של מועדון ספרי עליית הגג וקבלו עדכונים במייל

"פתאום צעק לי גידי: יורים עלינו. תותחן, טווח קרבי, אש! נהג, אחורה מהר! תותחן, תתפלל! בקושי שמעתי את קולו בסבך הרעשים בקשר. יריתי פגז וצעקתי: תתפלל אתה גידי! והוא צעק: אבל אני לא יודע!"

תיאום כוונות
חשוב לנו לדעת
facebook icon שלח חוות דעת
קטלוג
52 פיתויים
52 פיתויים

תעודת זהות

תרגום מאנגלית: זיו יצחקי
עיצוב עטיפה: סטודיו תומי נלקין
דאנאקוד:3624435
תאריך הוצאה: 2012 / 8
פורמט: 13.5x21 ס"מ
כריכה: רכה
מספר עמודים: 367
מחיר: 98 ש"ח

52 פיתויים

בטי הרברט

 

כן, הספר הזה הוא על סקס, אבל לא רק.

זוכרים את הימים שלא יכולתם להוריד את הידיים אחד מהשני וגם כשהייתם עם עוד אנשים לא הפסקתם להתעסק ולגעת אחד בשני? זוכרת שהוא נראה סקסי אפילו כשהוא שטף את הכלים?

בטי והרברט זוכרים את הימים האלו, אבל אחרי עשר שנות נישואים, הזיכרון כל כך מעומעם... עד שהוא כמעט ונעלם.

הרבה ספרים מבטיחים לכם איך בשלושה צעדים, חמישה מהלכים ושישה-עשר תרגילים תחזירו לעצמכם את הנעורים, התשוקה והאהבה.... ולכם נשאר לגלגל את העיניים, לפלוט אנחה ואפילו לנחור בבוז. זה בדיוק גם מה שבטי עשתה במשך שנים. עד שיום אחד...

בטי ובן זוגה מתגוררים בעיירה קנט שבאנגליה, נשואים כבר יותר מעשר שנים ובסך הכול צברו חמש-עשרה שנות זוגיות, כשבטי מחליטה שככה היא לא יכולה יותר: הסקס שמתרחש רק בשנות שמיטה והמחסור במגע ובאינטימיות שהולכת ומתחלפת בחברות יעילה של שני מנהלי משק בית. בין עיתוני הנשים וספרי העצות לא מצליחה בטי למצוא את מבוקשה. כל הטיפים, הטריקים והתעלולים נראו לה עבשים, מיושנים ובעיקר לא מתאימים. במקום להתייאש ולוותר, הגתה בטי את פרויקט הפיתוי הגדול: במשך שנה ומדי שבוע, בטי ובעלה יפתו את זה את זו לסירוגין. הם באמת ייאלצו מדי שבוע לחשוב איך הם רוצים שהסקס שלהם ייראה וירגיש. בפעם הראשונה במערכת היחסים המתמשכת והמוצלחת שלהם, הם יצטרכו להפסיק להתייחס לסקס כאל משהו שקורה מעצמו, אלא כאל חלק אינטגרלי ומהותי ממערכת היחסים שלהם, שמגיעה לו את אותה תשומת הלב, התכנון והיצירתיות שהם מקדישים לתכנון החופשה השנתית שלהם.

לשם ביצוע הפרויקט בטי והרברט לא לוקחים חופשה לשנה, לא נוסעים מסביב לעולם וגם לא מצטרפים לשום אשרם. הם מנסים כמעט את הכול, ובטי משתפת אותנו בכישרון רב בכל שלבי הפרויקט: הצורך לחדש ולהתחדש בפני בן הזוג, השבועות שבהם לאף אחד משניהם אין שום רעיון מקורי או ממש חשק לעשות סקס, הפחד המשתק לשתף את בן הזוג בפנטזיות שלך והפחד העוד יותר מאיים לגלות מה הן הפנטזיות שלו.

הם מצרפים אותנו למסע המלהיב, המהנה, המעייף והמצחיק שלהם, עם כל העליות והמורדות, השיאים ו...נו, איך לומר, הניסיונות הפחות מוצלחים. והכול בכנות יוצאת דופן ונוגעת (גם) ללב.

האם בסיומו של פרויקט הפיתוי הגדול מצאו הרברט ובטי את מה שחיפשו? האם הם חיים עד היום באושר ובעושר ולא מצליחים להוריד את הידיים אחת מהשנייה? התשובה טמונה בין דפי הספר. הם לפחות ניסו. רוצים גם להשתתף בניסוי?

ביקורות

" הכתיבה של הרברט...היא אמיתית. נוקבת. מצחיקה מבלי להזיע. כתיבה על מין שמסרבת להפוך זולה, מתחסדת, רומנטית, או פורנוגרפית. הכנות המוחלטת של הרברט - זו שמוצאת את רוב "הפיתויים" מגוחכים, מיותרים או סתם לא נוחים - נותנת לספר טון שנוח להזדהות איתו. "


רענן שקד, '7 ימים' ידיעות אחרונות

" לכאורה, כבר קראנו דברים דומים בעבר. אבל רק לכאורה, כי הספר לא נופל למלכודת הקלישאות המתבקשת בזכות הישירות, הכנות הכובשת והכתיבה הקולחת. היא מתארת בכנות את נסיונות הפיתוי שלהם ולא מתביישת לספר מתי זה היה מביך, מתי הרגישה כשנכשלו, מה עשה להם נעים ומה פחות... ספר מעורר מחשבה ועניין לכל מי שחי שנים עם אותו פרטנר. "


ענת בר-לב, לאשה

" ספר משעשע, מרענן ומלא הומור עצמי, וגם קצת חומר למחשבה... "


שולה פרומר, ידיעות ראשון/ רחובות

קריאה נוספת

רגשות
משי
טַלגוֹ
המדריך הישראלי לבנות 40+