ספרי עליית הגג | רכות של זאבים - סטֶף פֶּניקטלוג הספרים
כותרים
מחברים
אבולוציה
אכסדרה
אנשים
ביוגרפיות
ביולוגיה
בריאות
ג'רונימו סטילטון
הארי פוטר
היסטוריה
יהדות
ילדים
כלכלה
מדע
מחזות
מנורת קריאה
מקור
מתח
מתמטיקה
נגד הרוח
נוער
ספורט
ספרות יפה
עיון
פוליטיקה
פילוסופיה
פילוסופיה ומדע
פיסיקה
פסיכולוגיה
צבא
קלסיקה
שואה
שירה
תורת המשחקים
תיבת פנדורין
תרגום
מועדון ספרי עליית הגג

הצטרפו לרשימת הדיוור של מועדון ספרי עליית הגג וקבלו עדכונים במייל

"כשראה הכושף שהדבר הכרחי כדי לשמח אותה, הוא שלף את שרביטו, פתח את תיבת הבדולח, ביתק את חזהו והשיב את הלב השעיר אל החלל הריק שבו שכן פעם."

מעשיות בידל הפייטן
חשוב לנו לדעת
facebook icon שלח חוות דעת
קטלוג
רכות של זאבים
רכות של זאבים

תעודת זהות

תרגום מאנגלית: שרון פרמינגר
עיצוב עטיפה: סטודיו מיכל ודקל
תאריך הוצאה: 2008 / 6
פורמט: 13.5x21 ס"מ
כריכה: רכה
מספר עמודים: 462
מחיר: 88 ש"ח

רכות של זאבים

סטֶף פֶּני

קנדה, 1867. בהתיישבות הנידחת בדאבּ ריוֶור, בעיצומו של החורף המכה בה ללא רחמים, מתחולל רצח ברוטלי. גברת רוס מוצאת את גופת שכנהּ, סוחר וצייד צרפתי בודד שגרונו שוסף במקצועיות. האלימות פותחת פצעים ישנים, מציתה יצרים חבויים, חושפת סודות מן העבר ומן ההווה: היעלמותן של שתי נערות בנות המקום שנים רבות לפני כן, אהבות אסורות ותעלומת גילויָה של תרבות אינדיאנית עלומה.

בעקבות הרצח רובצת על העיירה עננה של חשד. גברת רוס, אשה אמיצה, חכמה, חדת הבחנה, גלמודה בעומק ליבה, שמספרת לנו בקולה כמה מפרקי הסיפור, יוצאת למסע של חייה כדי למצוא את בנה החשוד, נער בן שבע-עשרה, שנעלם מיד לאחר הרצח. אחריה יוצאות אל מרחבי השלג הלבן, בזו אחר זו, קבוצות שונות של אנשים, לכל אחת מרדף משלה וסיבות משלה; בתוך כך נרקמת מרקחת של הרפתקאות, שהולכת ופושטת בערבות הפרא וסוחפת אל תוכה עוד ועוד מתושבי האזור: אינדיאנים ילידים, מתיישבים שבאו מאנגליה, סקוטלנד, אירלנד, נורווגיה וצרפת, בני תערובת, חלקם מבקשים לפענח את הפשע וחלקם נוכלים המשתוקקים לנצל את המצב לצורכיהם.

רכות של זאבים - רומן מתח ומסתורין? סיפור אהבה? ספר הרפתקאות? "מערבון" קלסי? ואולי כולם גם יחד ואפילו עוד? - זיכה את המחברת בשבחי הביקורות ובתואר ספר השנה של פרס "קוסטה" לשנת 2006, אחד הפרסים הספרותיים היוקרתיים בבריטניה והוותיק שבהם. הספר, שתורגם לשפות רבות, היה לרב-מכר בינלאומי.

קריאה נוספת

סטיוארט
משימות מיוחדות
משי
מארק אדלמן