ספרי עליית הגג | בדיקות - יצחק לויקטלוג הספרים
כותרים
מחברים
אבולוציה
אכסדרה
אנשים
ביוגרפיות
ביולוגיה
בריאות
ג'רונימו סטילטון
הארי פוטר
היסטוריה
יהדות
ילדים
כלכלה
מדע
מחזות
מנורת קריאה
מקור
מתח
מתמטיקה
נגד הרוח
נוער
ספורט
ספרות יפה
עיון
פוליטיקה
פילוסופיה
פילוסופיה ומדע
פיסיקה
פסיכולוגיה
צבא
קלסיקה
שואה
שירה
תורת המשחקים
תיבת פנדורין
תרגום
מועדון ספרי עליית הגג

הצטרפו לרשימת הדיוור של מועדון ספרי עליית הגג וקבלו עדכונים במייל

"המשמעות של "מעמד גבוה" בעיני סטיוארט היא לא הרמה הגבוהה ביותר של אי-אריסטוקרטיה אלא התייחסות לנוף חברתי שלם, שלעולם אינו ממוקד לחלוטין, של הזדמנויות אבודות ובלתי נגישות"

סטיוארט
חשוב לנו לדעת
facebook icon שלח חוות דעת
קטלוג
בדיקות
בדיקות

תעודת זהות

עיצוב עטיפה: סטודיו פיני חמו
תאריך הוצאה: 2008 / 1
פורמט: 13.5x21 ס"מ
כריכה: קשה
מספר עמודים: 344
מחיר: 128 ש"ח

בדיקות

יצחק לוי

המדריך השלם

בדיקות: המדריך השלם הוא הספר המלא הראשון מסוגו בעברית. הוא נועד לעזור לכל איש ואשה לנווט את דרכם בתוך האוקיינוס של מידע רפואי שלפעמים נראה מאיים, פשוט בגלל השטף העצום. 

הבדיקה הרפואית היא הכלי החשוב ביותר של הרופא כאשר הוא בא להחליט על הדרך הנכונה לטיפול במי שבא לקבל את עזרתו. מספר הבדיקות העומדות לרשות הרופא הוא לא רק גדול – הוא גם גדל מיום ליום. במקביל לכך, הולך ומתקצר הזמן שהרופא מוכן, או מסוגל, להקדיש למטופל בהסבר על טיב הבדיקות. 

בדיקות: המדריך השלם בא למלא את החסר הזה. לאחר מבוא מפורט ובו סקירה על סוגי הבדיקות העיקריים לפי מערכות הגוף השונות ומטרות הבדיקה, מפרט המדריך השלם מאות בדיקות בדרך פשוטה ובהירה. כך יכול הקורא, במהירות וללא קושי של טרמינולוגיה, לקבל מענה לבדיקה שהוא מתעתד לעשות – או לא לעשות (או שכבר נעשתה): 

• לשם מה הבדיקה? • מהי ההכנה הראויה לבדיקה? • כיצד נעשית הבדיקה? • האם יש בה סיכון? • מה חשוב לדווח לרופא לפני הבדיקה? • מה הם הערכים התקינים של הבדיקה? • מה המשמעות של תוצאות הבדיקה? 

כמובן - בדיקות: המדריך השלם לא נועד להחליף את הרופא. הוא נועד להיות כלי עזר ביחס שבין הרופא למטופל, לעודד לשאול שאלות נכונות ולהרגיע בהבנת התשובות. המספרים, האותיות הלטיניות, השמות המוזרים – מאחורי כל השפה המפחידה הזאת מסתתרים דברים חשובים לָך, לְךָ, מידע שכל אדם נבון ראוי שיקבל. 

בדיקות: המדריך השלם מסביר ומפרט מאות בדיקות. יחד עם זאת, בדיקות חדשות כל הזמן מתווספות למאגר הידע הרפואי. הקוראים מוזמנים לעקוב אחרי ההתפתחויות בתחום הזה באתר אינפומד המתעדכן באופן קבוע: www.infomed.co.il.

קריאה נוספת

ריפוי או פיתוי?
האנציקלופדיה הרפואית - בריאות האשה
האנציקלופדיה הרפואית - מערכת הנשימה
המדריך הישראלי לבנות 40+