ספרי עליית הגג | תרופות - המדריך השלם הכשר - יצחק לויקטלוג הספרים
כותרים
מחברים
אבולוציה
אכסדרה
אנשים
ביוגרפיות
ביולוגיה
בריאות
ג'רונימו סטילטון
הארי פוטר
היסטוריה
יהדות
ילדים
כלכלה
מדע
מחזות
מנורת קריאה
מקור
מתח
מתמטיקה
נגד הרוח
נוער
ספורט
ספרות יפה
עיון
פוליטיקה
פילוסופיה
פילוסופיה ומדע
פיסיקה
פסיכולוגיה
צבא
קלסיקה
שואה
שירה
תורת המשחקים
תיבת פנדורין
תרגום
מועדון ספרי עליית הגג

הצטרפו לרשימת הדיוור של מועדון ספרי עליית הגג וקבלו עדכונים במייל

"וויילס כתב על הלוח את משפט פרמה האחרון, פנה לעבר הקהל ואמר בצניעות: אני חושב שאפסיק כאן."

המשפט האחרון של פרמה
חשוב לנו לדעת
facebook icon שלח חוות דעת
קטלוג
תרופות - המדריך השלם הכשר
תרופות - המדריך השלם הכשר

תעודת זהות

עיצוב עטיפה:
דאנאקוד:362-1238
תאריך הוצאה: 1999 / 7
פורמט: 18.5x23.5 ס"מ
כריכה: קשה
מספר עמודים: 512
מחיר: 119 ש"ח

תרופות - המדריך השלם הכשר

יצחק לוי

מיגוון התרופות שמציע היום מדע הרפואה, יחד עם האחריות שלוקח על עצמו החולה המודרני לגבי מצבו הבריאותי, משאירים שאלות רבות ללא מענה. כואב הראש - מה עדיף: אקמול, או אופטלגין? כואב הגב - נקסין או וולטרן? הרופא רשם לך אספירין, אך שכחת לציין שאתה מקבל קומדין. האם זה חשוב?  


תרופות - המדריך השלם החדש הוא ספר ייחודי, שנועד לספק תשובות ברורות וממצות על כל שאלה הקשורה בתרופות. זהו ספר יוצא דופן בין כל הספרים שנכתבו עד היום בתחום זה. הוא נוח מאוד לשימוש, ברור, מדויק ומוסמך. הספר מכיל מידע מפורט ומעמיק על כ-300 תרופות גנריות הנפוצות בשימוש. ניתן למצוא בספר רשימה הכוללת את כל התרופות המסחריות המשווקות בארץ, בשילוב עם מדריך זיהוי צבעוני לתרופות נבחרות. המבנה הגרפי האחיד של דפי התרופות מאפשר איתור מהיר וקל של מידע חיוני, כגון תופעות לווואי, הוראות מיוחדות הנוגעות לילדים ולקשישים, והסיכונים של תגובות בין-תרופתיות. 

החלק הכללי של הספר מספק מידע על מערכות הגוף השונות, המחלות הקשורות אליהן והתרופות המתאימות לטיפול בהן. תרופות - המדריך השלם החדש הוא הספר המקיף ביותר מסוגו הקיים בעברית. אין ספק כי הספר עתיד להימצא על שולחן העבודה של רופאים רבים, אולם בעיקרו הוא נועד להיות ספר חובה על מדף הספרים של כל קורא וצרכן רפואה אינטליגנטי.  


ייעוץ מדעי: פרופ’ דינה מיטס, מנהלת המכון ההמטולוגי, מרכז רפואי וולפסון, ראש החוג להמטולוגיה, בית הספר לרפואה ע"ש סקלר, אוניברסיטת תל-אביב. איסוף מידע, כתיבה ועריכה מדעית: ד"ר יצחק לוי, מומחה לרפואה פנימית ולמחלות זיהומיות מרכז רפואי שיבא. כתיבה, תירגום ועריכה: אסתי אנגל, M.SC. S.T. Scientific Translations פיקוח מערכתי: היחידה למחקר הלכתי מדעי, מכון הכשרות "משכיל לדוד", הרב יהודה א. שרשבסקי.

קריאה נוספת

כעפעפי שחר
בואי הרוח
בדיקות
הלקסיקון הרפואי השלם