ספרי עליית הגג | חופש בע"מ - אייזק גץקטלוג הספרים
כותרים
מחברים
אבולוציה
אכסדרה
אנשים
ביוגרפיות
ביולוגיה
בריאות
ג'רונימו סטילטון
הארי פוטר
היסטוריה
יהדות
ילדים
כלכלה
מדע
מחזות
מנורת קריאה
מקור
מתח
מתמטיקה
נגד הרוח
נוער
ספורט
ספרות יפה
עיון
פוליטיקה
פילוסופיה
פילוסופיה ומדע
פיסיקה
פסיכולוגיה
צבא
קלסיקה
שואה
שירה
תורת המשחקים
תיבת פנדורין
תרגום
מועדון ספרי עליית הגג

הצטרפו לרשימת הדיוור של מועדון ספרי עליית הגג וקבלו עדכונים במייל

"’טוב, ומה נעשה אם יכיש אותנו משהו קטלני?’ שאלתי. הוא מצמץ כלפי באופן שגרם לי שארגיש טיפש. ’מה נראה לך שתעשו?’ הוא שאל. ’תמותו, כמובן. זה פירושה של המילה קטלני’."

הזדמנות אחרונה לראות
חשוב לנו לדעת
facebook icon שלח חוות דעת
קטלוג
חופש בע"מ
חופש בע"מ

תעודת זהות

תרגום מאנגלית: שמעון בוזגלו
עיצוב עטיפה: סטודיו תומי נלקין
דאנאקוד:3625552
תאריך הוצאה: 2017 / 7
פורמט: x ס"מ
כריכה: אחר
מספר עמודים: 367
מחיר: 98 ש"ח

חופש בע"מ

אייזק גץ , בריאן מ. קרני

איך שחרור החברה מאפשר למצות את הפוטנציאל של העובדים ואת הביצועים העסקיים

מה משותף להארלי דייווידסון, איירבוס, מישלן, עיריות, משרדים ממשלתיים בלגיים, הביטוח הלאומי הצרפתי, מאות חברות ברחבי העולם - ואפילו צוללת גרעינית אמריקאית? כולן מנוהלות ומתנהלות לפי הפילוסופיה העסקית של "שחרור החברה" (Corporate Liberation), פילוסופיית הניהול אשר שינתה באופן דרמטי ארגונים, לטובה!

 

מנהיגים משחררים מאמינים שמקום עבודה המבוסס על כבוד וחופש מייצר סביבה טבעית יותר מאשר זה המבוסס על שליטה וחוסר אמון. המנהיגים פורצי הדרך האלו שינו את הארגונים שלהם בהתאם לאמונתם: הם נתנו דרור ליוזמות של העובדים, מכל הדרגים (והדרגות), לרעיונות, וכן, גם לטעויות, והסירו את הכבלים שהגבילו את ביצועי החברות שלהם. והתוצאות לא אחרו לבוא. המנהיגים המשחררים האלה שינו את החברות שלהם, והם משחררים את החברה של כולנו. חופש בע"מ מספר את סיפורם, ומלמד, צעד אחר צעד, כיצד גם אתם יכולים לשחרר את החברה שלכם, ולהוביל אותה להישגים חסרי תקדים, בין אם אתם מנהלים את החברה או עובדים בה.

 

חופש בע"מ היה לרב-מכר ענק, ובצרפת הוא הפך לרב-המכר העסקי הגדול ביותר, ואף זכה בפרס ספר העסקים הטוב לשנת 2013. אבל חשוב מכך, הוא הפך לתופעה. רשתות חנויות, סטארט-אפים, עיריות, בתי-חולים ואפילו יחדות צבאיות, מצטרפים לתנועת החופש, ועוד ועוד מנהלים משחררים את החברות שלהם. בשנת 2016, קרן ניהול צרפתית ערכה מחקר אקדמי עם 1,600 מנהלים צרפתים וביקשה מהם לנקוב בשם של מחקר הניהול הכי משפיע בעולם. שלושת הראשונים היו המחקרים של מייקל פורטר, הנרי מינצברג וקלייטון כריסטנסן. אבל מספר ארבע היה המחקר של גץ ומ. קרני על שחרור חברות. 

ביקורות

" חופש בע"מ הוא מניפסט מהפכני לדינמיות לא מתוכננת – שורש העוצמה של כל חברה מצליחה בהיסטוריה.   "


פוֹרבְּס

" מר קרני ומר גץ מציעים דיוקנאות של מנכ"לים, שהביאו את העסקים שלהם לשגשוג בזכות מתן חופש פעולה לכישרון "


Wall Street Journal

" הנקודה המרכזית בספר של קרני וגץ: אם אתם נותנים לעובדים שלכם מקסימום חופש, הם יובילו את העסק שלכם לפרודוקטיביות, רווחים וצמיחה יותר גבוהים "


ניו יורק טיימס

" בריאן קרני ואייזק גץ לוקחים אותנו לחברות שהפכו את החופש לסם החיים שלהן. החברות הללו נותנות אמון בעובדים ומשחררות אותם. הן סומכות על העובדים הללו שיפעלו לטובת האינטרסים של החברה, והן מנצלות את הלהט הזה כדי להשיג תוצאות פיננסיות מעוררות קנאה "


Globe and Mail

קישורים

www.FreedomIncBook.com

קריאה נוספת

אינטליגנציה חברתית
המדריך הישראלי לפנסיה ולביטוח
תורת המשחקים מהדורה מורחבת ומעודכנת
מחיר האלטרואיזם