ספרי עליית הגג | הארי פוטר והילד המקולל - ג'יי.קיי. רולינגקטלוג הספרים
כותרים
מחברים
אבולוציה
אכסדרה
אנשים
ביוגרפיות
ביולוגיה
בריאות
ג'רונימו סטילטון
הארי פוטר
היסטוריה
יהדות
ילדים
כלכלה
מדע
מחזות
מנורת קריאה
מקור
מתח
מתמטיקה
נגד הרוח
נוער
ספורט
ספרות יפה
עיון
פוליטיקה
פילוסופיה
פילוסופיה ומדע
פיסיקה
פסיכולוגיה
צבא
קלסיקה
שואה
שירה
תורת המשחקים
תיבת פנדורין
תרגום
מועדון ספרי עליית הגג

הצטרפו לרשימת הדיוור של מועדון ספרי עליית הגג וקבלו עדכונים במייל

"הספרים האלה, שבחרתי אחד לאחד וקיבצתי במשך עשרות שנים, נפתחו אלי, ואלי בלבד! מדי ערב בחרתי בספר שעימו אבלה לילה ללא שינה."

התֵיאוֹרֶמָה של התוכי
חשוב לנו לדעת
facebook icon שלח חוות דעת
קטלוג
הארי פוטר והילד המקולל
הארי פוטר והילד המקולל

תעודת זהות

תרגום מאנגלית: גילי בר-הלל
עיצוב עטיפה:
דאנאקוד:3625550
תאריך הוצאה: 2016 / 11
פורמט: 13.5x21 ס"מ
כריכה: רכה
מספר עמודים: 409
מחיר: 118 ש"ח

הארי פוטר והילד המקולל

ג'יי.קיי. רולינג

חלקים ראשון ושני

הסיפור השמיני כעבור תשע-עשרה שנים...

 

מעולם לא היה קל להיות הארי פוטר, ובוודאי לא קל להיות הארי פוטר המבוגר, נשוי ואב לשלושה ילדים בגיל בית הספר, עם אינספור שעות נוספות בעבודה במשרד הקסמים.

בעוד הארי מתמודד עם העבר הרודף אותו, בנו הצעיר, אַלְבּוּס, כורע תחת עול המורשת המשפחתית. כאשר העבר וההווה נפגשים בנסיבות הרות גורל, האב והבן לומדים אמת לא נוחה: לפעמים האופל בא מכיוונים לא צפויים.

 

הארי פוטר והילד המקולל הוא מחזה חדש מאת ג'ק ת'ורן, על בסיס סיפור מקורי חדש מאת ג'יי. קיי. רולינג, ג'ון טיפאני וג'ק ת'ורן.

זהו הסיפור השמיני של הארי פוטר, והראשון שמוצג על במה, והוא מוגש לקוראים ברחבי העולם מייד אחרי הבכורה העולמית של ההצגה בווסט-אנד בלונדון ב-30 ביולי 2016.

המחזה הארי פוטר והילד המקולל הופק בידי סוניה פרידמן הפקות, קולין קלנדר והפקות תיאטרון הארי פוטר.

ג'יי. קיי. רולינג כתבה את שבעת ספרי הארי פוטר; שלושה ספרונים נלווים שפורסמו במקור למטרות צדקה; את כיסא פנוי, רומן למבוגרים; ובשם-העט רוברט גלבּריית היא המחברת של סדרת הבלש קורמורן סטרייק. ג'יי. קיי. רולינג כותבת עכשיו את תסריט הבכורה שלה ומפיקה את סרט הקולנוע חיות הפלא והיכן למצוא אותן, הצפוי להגיע לבתי הקולנוע בנובמבר 2016, ומייד לאחר מכן לחנויות הספרים.

ג'ק ת'ורן כותב לתיאטרון, לקולנוע, לטלוויזיה ולרדיו. הוא כתב, בין היתר, את המחזות Hope ו-Let the Right One In, את תסריטי הקולנוע War Book ו-The Scouting Book for Boys, ואת התסריטים לסרטי הטלוויזיה זוכי פרסי באפט"א Don't Take My Baby, The Fades ו- .This is England בימים אלה הוא מעבד את הטרילוגיה חומריו האפלים מאת פיליפ פולמן עבור הבי-בי-סי. ג'ון טיפאני זכה בפרסים רבים על עבודות בימוי בווסט-אנד ובברודוויי, ובהן Once, ביבר הזכוכית, מקבת, הבקכות, Let the Right One In ו-Black Watch. הוא חבר הנהלת תיאטרון הרוֹיאל קוֹרט ושימש חבר הנהלה בתיאטרון הלאומי של סקוטלנד בשנים 2012-2005.

קריאה נוספת

הארי פוטר ואבן החכמים
כיסא פנוי
תולעת משי
שד לילה שחור