ספרי עליית הגג | ארבעה עכברים בג'ונגל השחור - ג’רונימו סטילטוןקטלוג הספרים
כותרים
מחברים
אבולוציה
אכסדרה
אנשים
ביוגרפיות
ביולוגיה
בריאות
ג'רונימו סטילטון
הארי פוטר
היסטוריה
יהדות
ילדים
כלכלה
מדע
מחזות
מנורת קריאה
מקור
מתח
מתמטיקה
נגד הרוח
נוער
ספורט
ספרות יפה
עיון
פוליטיקה
פילוסופיה
פילוסופיה ומדע
פיסיקה
פסיכולוגיה
צבא
קלסיקה
שואה
שירה
תורת המשחקים
תיבת פנדורין
תרגום
מועדון ספרי עליית הגג

הצטרפו לרשימת הדיוור של מועדון ספרי עליית הגג וקבלו עדכונים במייל

"החיים חזקים מאהבה. אבל הרגעים שבהם האהבה בוהקת- עבורם אנחנו חיים"

שמונה עשרה מלקות
חשוב לנו לדעת
facebook icon שלח חוות דעת
קטלוג
ארבעה עכברים בג'ונגל השחור
ארבעה עכברים בג'ונגל השחור

תעודת זהות

תרגום מאיטלקית: דן אנג’לו מוג’ה
עיצוב עטיפה:
דאנאקוד:362-4530
תאריך הוצאה: 2012 / 4
פורמט: 14x19 ס"מ
כריכה: רכה
מספר עמודים: 116
מחיר: 78 ש"ח

ארבעה עכברים בג'ונגל השחור

ג’רונימו סטילטון

אתם מפחדים מחושך? מעכבישים? מחתולים? יש לכם פחד גבהים? פוחדים ממקומות סגורים? ג'רונימו סטילטון יוצא למסע הישרדות בג'ונגל השחור המנוהל ע"י הגברת הקשוחה ארסניה ארסניקה מבית הספר 'עד שערת השפם האחרונה'. הוא נלחם בחרקים, ברעב, במים הסוערים, בקור ובעייפות. בזכות הקורס המוזר והיוצא מן הכלל הוא מחלים מכל הפחדים שלו...  

 

ארבעה עכברים בג'ונגל השחור הוא ספר מלא תזזית, שמח ומאיר עיניים. מי שעדיין לא התוודע לג'רונימו והרפתקאותיו ימצא בספר החדש עולם עשיר ומהנה של מילים שהמשמעות שלהן באה לידי ביטוי בגרפיקה מדוייקת ויוצאת-דופן. כמו בספרים האחרים, דני (דן אנג'לו) מוג'ה עושה פלאים בשפה העברית-עכברית. 

גֶ'רוֹנימוֹ סְטילְטוֹן נולד בעכבריה אשר באי העכברים והוא בעל תואר בתורת הספרות העכברית ובפילוסופיה השוואתית בין-כרסומית. הוא המוציא לאור והעורך הראשי של קול המכרסם, העיתון הנפוץ ביותר בעכבריה. ג'רונימו סטילטון זכה בפרס חוּלדיצֶר על ספרו מסתורי האוצר האבוד והוא חתן פרס אנדרסן לדמות השנה 2001. אחד מספריו אף זכה בפרס אי-בּוּק 2002 לספר הנוער האלקטרוני הטוב ביותר. בזמנו החופשי אוסף סטילטון קליפות עתיקות של גבינת פַּרמיג'אנוֹ מהמאה השמונה-עשרה, משחק גולף ובעיקר אוהב להקריא אגדות לאחיינו בֶּנג'מין.  

גֶ'רוֹנימוֹ סְטילְטוֹן הוא מו"ל מחוספס, כנראה בן ארבעים, שרוצה בעיקר לחיות חיים שקטים אך איכשהו מוצא עצמו מעורב שוב ושוב בהרפתקאות ש"נדבקות" אליו. הוא לא לבד בסיפור ומצטרפות אליו שלל דמויות צבעוניות ומיוחדות. באוטוביוגרפיות שלו ג'רונימו תמיד יוצא להציל מישהו או משהו והוא עושה זאת בלהט ובחן.

 

"אלה סיפורים מצחיקים, מתוקים יותר ממעדן חלב, טעימים יותר מגבינה מעושנת, ומתובלים יותר משומית מפולפלת... סיפורים עם שפם אמיתי, מילה של ג'רונימו סטילטון."

ביקורות

" ספר מלא תזזית ושמחה עם גרפיקה יוצאת דופן. כמו בספרים האחרים, המתרגם דני (דן אנג"לו) מוג"ה עושה פלאים בשפה העברית-עכברית. "


נעמי גוטקינד גולן, מקור ראשון

קריאה נוספת

קוראים לי סטילטון, ג'רונימו סטילטון
הארי פוטר וגביע האש
אור בעליית הגג