ספרי עליית הגג | עסקים במהירות המחשבה - ביל גייטסקטלוג הספרים
כותרים
מחברים
אבולוציה
אכסדרה
אנשים
ביוגרפיות
ביולוגיה
בריאות
ג'רונימו סטילטון
הארי פוטר
היסטוריה
יהדות
ילדים
כלכלה
מדע
מחזות
מנורת קריאה
מקור
מתח
מתמטיקה
נגד הרוח
נוער
ספורט
ספרות יפה
עיון
פוליטיקה
פילוסופיה
פילוסופיה ומדע
פיסיקה
פסיכולוגיה
צבא
קלסיקה
שואה
שירה
תורת המשחקים
תיבת פנדורין
תרגום
מועדון ספרי עליית הגג

הצטרפו לרשימת הדיוור של מועדון ספרי עליית הגג וקבלו עדכונים במייל

"אני לא חושב שאנחנו בשביל משהו בכלל. אנחנו פשוט תוצרים של אבולוציה. אתה יכול להגיד, ’תשמע, החיים שלך עגומים למדי אם אתה לא חושב שיש איזו תכלית’. אבל אני דווקא מצפה שתהיה לנו ארוחת צהריים טובה. ובאמת, היתה לנו ארוחת צהריים טובה מאוד."

יש אלוהים?
חשוב לנו לדעת
facebook icon שלח חוות דעת
קטלוג
עסקים במהירות המחשבה
עסקים במהירות המחשבה

תעודת זהות

תרגום מאנגלית: נועם יורן
עיצוב עטיפה:
תאריך הוצאה: 1999 / 4
פורמט: 13.5x21 ס"מ
כריכה: קשה
מספר עמודים: 432
מחיר: 98 ש"ח

עסקים במהירות המחשבה

ביל גייטס

מערכת העצבים הדיגיטלית שלך

ביל גייטס, מייסד, יושב ראש ומנכ"ל מיקרוסופט, חברת התוכנה הגדולה בעולם למחשבים אישיים, מילא תפקיד מרכזי במהפכת המידע. כנביא בן זמננו הוא מגלה לקוראיו כיצד הטכנולוגיה מניעה את עולם העסקים אל עידן כלכלי חדש. כיצד כל מנהל יכול - וחייב - להישאר בחזית הקידמה, וכיצד מערכות מידע משולבות יכולות לעזור לכל אירגון לבצע עסקים במהירות המחשבה. רוב הסיכויים שהחברה שלך השקיעה בטכנולוגיה סכומים גבוהים - אבל מממשת 20% בלבד מהיתרונות שמאפשרת הטכנולוגיה היום. 


בשפה בהירה ולא טכנית מסביר הספר עסקים במהירות המחשבה כיצד מערכת עצבים דיגיטלית יכולה לאחד את כל המערכות והתהליכים לתשתית אחת, לשחרר זרמי מידע ולאפשר לחברה שלך זינוק קוואנטי ביעילותה, בצמיחתה וברווחיותה. תוך סיורים מפורטים ומאירי עיניים במיקרוסופט ובחברות אחרות, חושף גייטס כיצד מערכות עצבים דיגיטליות - מהפשוטות עד למורכבות ביותר - מחוללות שינוי בעצם טיבם של העסקים. 


"יש לי אמונה פשוטה אך חזקה", כותב גייטס. "האופן שבו אתה אוסף מידע, מנהל אותו ומשתמש בו יקבע אם תנצח או תפסיד." עסקים במהירות המחשבה מספק לך את המידע הדרוש כדי לנצח. חזון המיחשוב האישי של גייטס, ומחויבותו למימושו, היו גורמים מרכזיים בהצלחתה של מיקרוסופט ובקידום טכנולוגיית התוכנה.

קריאה נוספת

המבנה של מהפכות מדעיות
המדריך המשפטי השלם
המחשב אינו כל-יכול
מלכוד 22