ג’יין גלובר | ספרי עליית הגגקטלוג הספרים
כותרים
מחברים
אבולוציה
אכסדרה
אנשים
ביוגרפיות
ביולוגיה
בריאות
ג'רונימו סטילטון
הארי פוטר
היסטוריה
יהדות
ילדים
כלכלה
מדע
מחזות
מנורת קריאה
מקור
מתח
מתמטיקה
נגד הרוח
נוער
ספורט
ספרות יפה
עיון
פוליטיקה
פילוסופיה
פילוסופיה ומדע
פיסיקה
פסיכולוגיה
צבא
קלסיקה
שואה
שירה
תורת המשחקים
תיבת פנדורין
תרגום
מועדון ספרי עליית הגג

הצטרפו לרשימת הדיוור של מועדון ספרי עליית הגג וקבלו עדכונים במייל

"אוורסט 1953 הוא סיפור מורכב, סיפור שהוא קודם כל ויותר מכל על טיפוס הרים, אבל גם נרטיב עשיר בהשפעה תרבותית. במבט לאחור על המסע, היו טעויות, חוסר הבנות, עוולות, מחלוקות, "פשלות", רגעים קומיים כאלה ואחרים, אבל בסופו של דבר זה היה אירוע מרשים ביותר, שהותיר אחריו ירושה נכבדה."

אוורסט 1953
חשוב לנו לדעת
facebook icon שלח חוות דעת
קטלוג
מחברים
ג’יין גלובר
 id=

ג’יין גלובר

ג’יין גלובר היא אחת המנצחות הטובות ביותר בבריטניה, ומומחית למוצרט. היא למדה מוזיקה בקולג’ סט. יוּ באוקספורד, ולאחר מכן כתבה דוקטורט על האופרה הוונציאנית מן המאה השבע-עשרה. ב-1978 פירסמה ביוגרפיה על המלחין האיטלקי פרנצ’סקו קָוָואלִי. בשנים 1991-1984 היתה המנהלת האמנותית של נגני מוצרט מלונדון, תזמורת המנגנת בכלי התקופה, וניצחה עליהם בהקלטות רבות, בעיקר של מוצרט. כיום היא המנהלת המוזיקלית של תזמורת Music of the Baroque בשיקגו. היא ניצחה על כל התזמורות הסימפוניות והקאמריות בבריטניה, כמו גם בבתי האופרה הראשיים ובפסטיבלים. היא מופיעה לעיתים קרובות בארצות הברית, באירופה ובאוסטרליה, ומשמשת כמגישה ברדיו ובטלוויזיה, כולל בסדרת טלוויזיה על מוצרט.

אתר המחבר

http://www.janeglover.co.uk

ספרי המחבר

הנשים של מוצרט

ג’יין גלובר

במשך כל חייו השפיעו על מוצרט נשים: הן ריתקו אותו, שיעשעו אותו, גירו אותו, פגעו בו, איכזבו אותו ובגדו בו; ובאותה מידה הוא...

תגיות: תרגום, עיון,